Aion

Zrób użytek ze swoich skrzydeł, tak aby wiodły cię w słuszne miejsca i umożliwiły ci pozyskać chwałę w mrocznej rzeczywistości Arteia.
Gra przenosi nas do legendarnej krainy, w której niegdyś zaprzyjaźnione ze sobą ludy popadły w śmiertelny konflikt włączając machinę wojny, której nikt nie zatrzyma.
Dobrego przygotowania rozgrywki możemy być przekonani, gdyż jest ona kolejną produkcją firmy NC Soft – sławnego z takich tytułów jak Guild Wars czy Lineage. Rozpoczynając rozgrywkę będziesz musiał opowiedzieć się po jednej ze stron starcia, swojemu wyborowi będziesz lojalny już na całą rozgrywkę. W dalszym etapie wybierzemy, którą profesję bohatera wybieramy. Gra daje nam do wyboru nam trzy klasy: Magika, Wojownika i Duchownego – każda z nich to zróżnicowane atrybuty i skille, których będziemy w stanie nauczyć się w ciągu gry. Kraina Aion ujmuje nas swoją otwartością i możliwościami penetracji, interakcja ze środowiskiem naturalnym zachęca do sielankowego odwiedzania wszystkich lokacji mapy. Bogaty świat Aion oczekuje na wszystkich graczy, gotowych stanąć do pojedynku z niezliczoną ilością kreatur i bossów, strzegących swoich ziem.
W grze będziesz musiał zdobyć uznanie zdolnościami walki z przedstawicielami konkurencyjnego ludu.
Wejdź do krainy Aion, zrzeszając się w sojuszach i gildiach, z którymi podbój świata i zwycięstwo nad odwiecznym przeciwnikiem będą dużo łatwiejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.