Anno Online

Online jest grą w przeglądarce, gdzie największy nacisk został położony na ekonomię. Równie istotnym aspektem rozgrywki jest także mądra strategia, z pomocą której będziemy mogli pozyskiwać nowe tereny pod rozbudowę naszego imperium. Scenografia stylizowana jest w scenerii pochodzących ze średniowiecza. jest kontynuacją popularnej serii z komputerów stacjonarnych.

Fabułę gry inałgurujemy na głównej wyspie, która jest najważniejszym miejscem rozgrywki. To na niej stworzymy swoje kupieckie imperium. Musimy pamiętać o naszych obywatelach i musisz dbać o ich potrzeby. Jako władca będziesz w stanie spełnić życzenia mieszkańców stawiając budynki, nadzorując produkcję i zużycie surowców. Twoi mieszkańcy, aby mogli ewoluować będą stale żądali nowszych ulepszeń. Czeka cię sporo pracy, aby rozbudować własną kolonię i dbać o to, aby poddani byli zadowoleni ze swojego bytu dzięki czemu będą solidne pracować i dbać o wysoką produktywność.

Po pewnym czasie stwierdzisz, iż wyspa-matka nie wystarcza, aby zadowolić pragnienia poddanych i będziesz zobligowany do prowadzenia dodatkowych badań, dzięki którym skolonizujesz kolejne wyspy. Następne zasiedlone wyspy połączysz z czasem szlakami handlowymi dzięki czemu Twoje królestwo będzie się dynamicznie powiększać.

Rzeczą, która dotychczas nie występowała w serii Anno jest to, że użytkownicy będą mogli tworzyć własne gildie i działać razem na rzecz wzniosłych celów i realizacji misji niedostępnych dla samotnego gracza.
Anno Online to gratka dla osób, które chcą przyjemnie spędzić czas i pragną zdobyć uznanie wśród pozostałych użytkowników.

Podejmiesz wyzwanie? Niesamowity świat przygód czeka na ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.