BATTLESTAR GALACTICA ONLINE

Battlestar Galactica Online

Z pewnością wszyscy fani popularnego na całym świecie serialu Battlestar Galactica przecierają oczy ze zdumienia! Za sprawą kreatywności studia BigPoint stają przed niepowtarzalną szansą trwania przy swoich serialowych bohaterach w rewolucyjnej odsłonie gry przeglądarkowej Battlestar Galactica Online!

Wyłącznie darmowa rejestracja dzieli nas od możliwości przeniesienia się do świata zaprojektowanego w oszałamiającej, trójwymiarowej grafice. Nie zwlekaj ani chwili, by stanąć przed możliwością wcielenia się w skórę mężnego kapitana statku kosmicznego, gotowego do bezpardonowej eksploracji najdalszych zakątków galaktyki! Nasz , zależnie od naszego wyboru będzie reprezentował rasę ludzi lub cylonów, z tych dwóch każda została mocno zróżnicowana pod względem unikalnych zdolności i dostępu do poszczególnych typów statków kosmicznych.

W początkowej fazie gry, pod nasze rozkazy trafi marnej jakości jednostka bojowa, z którą będziemy w stanie zrealizować mało wymagające zadania. Mimo to, dzięki sumiennemu wywiązywaniu się z powierzonych nam zadań, bardzo szybko zarobimy fundusze na rozwój statku i zakup zupełnie nowych modeli.

W celu zapewnienia sobie możliwie najbardziej optymalnego startu, musimy skorzystać z pomocy samouczka, który wprowadzi nas w opcje interfejsu gry i wskaże formy prowadzenia rozgrywki. Wraz z osiąganiem kolejnych poziomów doświadczenia, zyskamy dostęp do coraz bardziej oddalonych lokacji.

Analogicznie, zdobędziemy dostęp do bardziej zaawansowanych konstrukcyjnie statków i ulepszeń. Ponadto, gra umożliwia nam członkostwo w jednym z wielu istniejących w świecie gry sojuszy, gdzie pozyskamy bezcenne kontakty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.