Campo Kickers

Campo Kickers to gra przeglądarkowa, która łączy w sobie genialnie dawkowane doznania footbolowe z prześmiewczym podejściem do rzeczywistości!
Swoje powodzenie Campo Kickers zawdzięcza przede wszystkim rewolucyjnemu pomysłowi na stworzenie klimatu gry. Do twoich zadań będzie należało kierowanie podwórkowej drużyny footbolowej! Zaczynając grę zostaniemy postawieni przed koniecznością wyboru prezesa klubu. Gra zaproponuje nam troje aplikujących, odpowiednio różniących się od siebie zdolnościami i oferowanymi bonusami. Wybór odpowiedniego prezesa to deklaracja, w jakich realiach chcemy wystartować. Gra oferuje nam trzy warianty: ogrom pieniędzy, ale przeciętnych piłkarzy – niewiele gotówki i wybitnych piłkarzy lub tryb zrównoważony. Następnie dokonamy powołania szkoleniowca, który to od tego momentu będzie pracował nad formą naszego teamu. Podobnie do wyboru prezesa, także tutaj zyskujemy do wyboru trzech aplikujących.
Mamy możliwość wyboru zdolnego stratega lub szkoleniowca zdolnego napędzić serca piłkarzy – motywując ich do większego zaangażowania, jak i świetnie wykształconego szkoleniowca znającego jak żaden inny teorię treningu.
Po sfinalizowaniu wszystkich wyborów, pojawi się wreszcie pora na docelową rozgrywkę. Rozpoczniemy ją przy wsparciu samouczka, który zaznajomi nas z interfejsem gry. Campo Kickers jest osadzona w świetnie opracowanej oprawie graficznej, która dostarcza nam ogrom miłych wrażeń. W skórze zarządcy klubu będziemy zobowiązani wypełniać ogrom zadań, a stopień zaawansowania gry budzi podziw. Twórcy udostępnili nam całą masę możliwości rozwoju naszego stadionu i szatni, jak również ogrom sposobów prowadzenia treningu i szkolenia naszego szkoleniowca! Nie znam klubu piłkarskiego, który to potrafi dobrze prosperować bez sponsora – tak więc naszym następnym zadaniem będzie negocjowanie warunków sponsoringu z lokalnymi przedsiębiorcami. Zorganizuj własny zespół i już teraz przystąp do starcia o przysługujące ci lokaty w lidze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.