DARK ORBIT

Dark Orbit

Nie pozwól twojej maszynie dalej marnować potencjał w dokach! Siadaj do jej sterów, by wyruszyć na morderczy podbój galaktyki, gdzie czeka na ciebie niezliczona ilość fascynujących przygód!

Rozpoczynając zupełnie darmowa w rozgrywkę, stajemy przed obliczem katastrofy, jaka dosięgła ziemie i zamieszkałych na niej ludzi. Przez swoje lekkomyślne zachowanie, uczynili ją niezdolną do dalszego zapewniania człowiekowi warunków do życia, więc został on zmuszony do poszukiwania dla siebie przestrzeni życiowej w kosmosie. Wkraczając do świata gry, wcielimy się w skórę jednego z penetratorów nowej rzeczywistości, który z kokpitu statku kosmicznego zabiega o lepszy byt dla siebie.

W grze spotkamy także wielu przeciwników, gdyż ludzkie żądze doprowadziły do wyłonienia się dwóch, walczących ze sobą o wpływy korporacji. Musimy więc ponadto powziąć na swoje ramiona konsekwencje decyzji o tym, po stronie której z nich staniemy do walki! Jak i na ziemi, tak i tutaj władza oraz bogactwo są istotnym czynnikiem, określającym dążenia człowieka. Więc utrzymuj swoją maszynę zawsze w najwyższej gotowości do działania, abyś nigdy nie został ograbiony z bezcennego dorobku.

W początkowej fazie gry, będziemy trwali pod ścisłą ochroną przed atakami przeciwników, jak również uzyskamy nieocenione wsparcie samouczka. Dzięki tym czynnikom, zaznajomimy się z interfejsem gry i przygotujemy się do wejścia w dalszą, całkowicie samodzielną rozgrywkę. Wraz z kolejnymi, zwycięskimi walkami będziemy nabywali doświadczenie, które pozwoli nam awansować na kolejne poziomy. To właśnie one określają naszą zdolność do pilotowania coraz większych i bardziej zaawansowanych konstrukcyjnie statków kosmicznych.

Wytrwale dąż do realizacji powierzonych ci zadań, by zasłużyć na miano kosmicznego imperatora!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.