EMPIRE UNIVERSE 2

Empire Universe 2

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby przenieść swoje zamiłowanie do rozgrywki strategicznej w bezkresny, galaktyczny świat? Dzięki rewolucyjnej grze Empire Universe 2 zyskujemy niepowtarzalną szanse na to, aby podjąć się kontroli nad jedną z kosmicznych osad.

Poweźmiemy na własne ramiona odpowiedzialność za jej i przyszłość. Początkowy potencjał musimy więc spożytkować na wykreowanie mocnego węzła gospodarczego, który zapewni naszym budowniczym i konstruktorom stały oraz płynny dostęp do wszelkiego typu surowców. Przez elementarne działania przeprowadzi nas wysoce intuicyjny samouczek, dzięki któremu zapoznamy się w pełni z interfejsem gry i damy sobie szansę na najbardziej optymalny start.

Jak każda gra strategiczna, tak i ta oferuje nam dwie ścieżki realizacji pierwotnego celu gry, czyli wyprowadzenia naszej osady na wyżyny postępu i rozbudowy. Jest to ścieżka pokoju, wzrostu gospodarczego i pokojowego poszerzania własnych wpływów, jak również ścieżka wojenna, na której za pomocą siły militarnej dokonujemy bezlitosnych grabieży i podporządkowywania sobie wrogich ziem.

Mimo wszystko na pewnym etapie gry ścieżki ulegną zatarciu, gdyż nasza kolonia osiągnie dostateczny postęp, który zezwoli nam na działalność dwupłaszczyznową. Niezależnie od drogi którą podejmiemy, będziemy musieli wyszkolić elitarną armię, zdolną do obrony naszych granic i zgromadzonych przez nas dóbr. Dlatego warto odpowiednią ilość surowców zainwestować w rozwój i rekrutację dostatecznie silnego wojska.

Gra umożliwia nam także przystąpienie do jednego z wielu istniejących w świecie gry sojuszy, gdzie pozyskamy bezcenne znajomości i płaszczyznę dla wymiany doświadczeń. Podejmuj śmiałe, ale przemyślane decyzje kierując się dobrem twoich poddanych. Zapewnij suwerenność swojemu terytorium, a zasłużysz na miano kosmicznego imperatora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.