FARMERAMA

Farmerama

Także praca na farmie, która nacechowana jest wytrwałością i odpowiedzialnością możemy przynieść niewypowiedziane szczęście i bogactwo!

Jeśli czujesz się gotowy do tego, by powziąć na swoje ramiona odpowiedzialność za rozwój jednej, powierzonej ci farmy to czym prędzej przystąp do rejestracji. Gra otwiera przed nami swoje podwoje całkowicie za darmo, by niezwłocznie po rejestracji wcielić się w skórę farmera, gotowego do natychmiastowego podjęcia działań. Świat gry został osadzony w kolorowej grafice, która dostarczy nam wielu doznań wizualnych.

Przed nami niezliczona ilości roślin uprawnych i wielu takich, które jedynie wpłyną na wystrój naszych włości. Do zakresu naszych prac zostanie zaliczona przede wszystkim dbałość o prawidłowy wzrost i rozwój, uprzednio zasianych roślin. Dokonamy tego usuwając chwasty, różnej kategorii robactwo i stosując odpowiednie środki wspomagające wzrost. Gra bazuje na systemie doświadczenia, gdzie każdy osiągany poziom otwiera nam dostęp do kolejnych gatunków, bardziej wymagających i jednocześnie mocniej opłacanych.

Produkty, które pozyskamy z uprawy możemy bardzo szybko spieniężyć, gdy naszą farmę odwiedzi rzesza spragnionych najświeższych produktów klienteria. Składają oni swoje zamówienia i uparcie wyczekują, aż uda nam się zrealizować ich żądania. Sumienna realizacja zadań będzie kluczem do szybkiego sukcesu w grze. Dzięki odpowiednio zaprogramowanemu modułowi, zyskujemy także możliwość członkostwa w jednym z wielu zrzeszeń farmerskich, które stanowią wspaniała płaszczyznę wymiany doświadczeń.

Tak więc już nic nie stoi na przeszkodzie, by zagłębić się w rewolucyjnym świecie, który przyciągnie nas do ekranu monitora na długie godziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.