Garden of Eden

Wejdź do fantastycznego świata Garden of Eden i oddaj się roli ogrodnika, sprawującego piecze nad całą masą różnej maści kwiatów.
Każdy nowy gracz po rozpoczęciu swojej przygody z Garden of Eden, trafia pod opiekę ogrodnika Karola, który zapozna go z rozgrywką i pokaże metody prowadzenia rozgrywki.
Wspominany wcześniej Karol to również nasz pracodawca i opiekun przez cały czas trwania rozgrywki – przydziela nam różne cele i płaci za ich właściwą realizację.
Rozgrywka nie będzie ograniczała się tylko do hodowli roślin, naszym celem będzie ponadto dbanie o rozbudowę infrastruktury ogrodu wraz ze wzrostem rozmiarów naszej hodowli.
W Garden of Eden będziemy musieli zwracać wyjątkową uwagę na nasze punkty energii, które przepadają na skutek wykonywania różnych akcji w grze.
Tak więc jednym z kluczy do sukcesu jest umiejętne dysponowanie punktami energii, które regenerują się po upływie całego dnia.
Gra oferuje nam opcje bonusowe, dlatego w każdej chwili będziemy mogli wesprzeć twórców gry – za co otrzymamy kolejne punkty energii w formie napoju energetycznego.
W Garden of Eden nie zabrakło ponadto trybu kooperacji, który opiera się na zapraszaniu swoich przyjaciół do wspólnej gry i wspólnej trosce o własne ogrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.