GOALUNITED

Goalunited

Niesamowita gratka dla wszystkich miłośników piłki nożnej, którzy pragną zostać porwani przez wir emocjonujących rozgrywek piłkarskich, ale z fotela menadżera zespołu!

Goalunited to rewolucyjna przeglądarkowa, której rozmach nie pozwala nam oprzeć się wrażeniu, iż gramy w bardzo udaną, pecetową produkcję. Rozgrywkę rozpoczniemy całkowicie za darmo, by niezwłocznie po rejestracji przenieść się do osadzonego w bardzo intuicyjnym interfejsie świata gry. Pod nasze rozkazy trafi drużyna, której nazwę nadamy według własnego uznania i zapewnimy jej miejsce w jednej z wielu lig.

Przez początkowe działania zostaniemy przeprowadzeni przy asystencji samouczka, który zapozna nas z możliwościami rozgrywki, jak również ubogaci nas w wiele cennych informacji odnośnie kolejnych, koniecznych posunięć. Po ukończeniu szkolenia będziemy już dysponowali podstawowym składem, elementarnie rozbudowaną infrastrukturą stadionową i zyskamy wstępne informacje na temat finansów oraz treningu drużyny.

Tak więc jako managerowie klubu nie tylko zadbamy o zmiany personalne w drużynie oraz przygotowanie zawodników do rozgrywek, ale staniemy się także odpowiedzialni za jakość naszego stadionu i poziom jego przygotowania. Odpowiednie inwestycje w podnoszeniu standardu boiska, oraz przylegających do niego trybun w perspektywie czasu staną się dla nas źródłem ogromnych pieniędzy.

Tylko odpowiednie zaangażowanie i regularne kontrolowanie sytuacji w grze pozwoli ci na osiągnięcie wymiernych sukcesów. Pamiętaj, że dobry manager to człowiek zdolny do ryzykownych, ale w pełni świadomych posunięć. Nasze trwanie nie zawsze będzie sielankowe i bezproblemowe, dlatego musimy myśleć o najbliższej przyszłości, aby klubowe konto dysponowało zapleczem finansowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.