GREPOLIS

Grepolis

Buduj pompatyczne, wspaniałe miasta, zawieraj potężne , skorzystaj z łaski i mocy bogów, podbij cały znany ówczesnej cywilizacji świat! Dzięki Grepolis podążaj śladami Alexandra, Perseusza, Leonidasa, Achillesa i innych grecki herosów, których znamy z lekcji literatury i historii.

Rozpoczynając zupełnie za darmo rozgrywkę, otrzymamy pod własne rozkazy początkowo bardzo marnie rozwiniętą osadę, której bieżący potencjał przy wsparciu samouczka spożytkujemy do wykreowania węzła gospodarczego. Ponadto zostaniemy zaznajomieni z interfejsem gry i wprowadzenia w dalszą, samodzielną rozgrywkę. Naszym oczom ukarze się osadzony w fantastycznej grafice interfejs gry, bardzo intuicyjny i łatwy do opanowania, w szczególności przez wprawionych graczy.

Swoje pierwsze działania skierujemy na inwestycje w rozwój zabudowań przynoszących nam jeszcze większe zyski w surowcach, które są niezbędne w pracy naszych konstruktorów i budowniczych. Odpowiednio doinwestowane badania nad odkrywaniem technologii wojskowych i ekonomicznych, bardzo szybko przyniosą wymierne owoce. Kiedy jednak w trakcie gry natrafisz na jakieś problemy lub błędy, zawsze możesz skierować się o pomoc do sprawnie działającego centrum pomocy.

Tam grono specjalnie przygotowanych do tego graczy obsługuje wszystkie zgłoszenia i szuka rozwiązania dla naszych problemów. Kiedy już zadbasz o stabilizację gospodarczą twoich ziem, zapewnisz budowniczym i wynalazcom wszystko to, czego potrzebują do pracy to możesz pokusić się o inwestycje związane z wojskowością.

Warto także na pewnym etapie gry, pokusić się o wstąpienie do jednego z wielu funkcjonujących w Grepolis sojuszy. Tam znajdziemy nieocenione wsparcie wśród współtowarzyszy, które może okazać się bardzo pomocne w trudnych dla naszej osady chwilach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.