IMPERIA ONLINE

Imperia Online

Przenieś się do epoki, którą tylko jedna myśl i kilkanaście lat dzieli od przełomowego zdarzenia, którym było wynalezienie prochu i wprowadzenie go na pola walki.

Rozgrywka odbywa się w czasie rzeczywistym, tak więc świat gry nigdy nie śpi, niezależnie od tego czy jesteś w danej chwili dyspozycyjny. Podejmuj więc przemyślane decyzje, z myślą o dalekiej przyszłości, abyś nie pominął istotnych elementów. Rozpoczynając zupełnie darmową rozgrywkę, zyskujemy szansę na opowiedzenie się po stronie jednej z dwóch zwaśnionych ze sobą nacji.

Twórcy gry Imperia Online oddali do wyboru Nomandów i Imperian, którzy zostali znacznie zróżnicowani pod względem dostępnych jednostek i unikalnych technik bojowych. Po podjęciu decyzji, zostaniemy niezwłocznie przeniesieni w rejon naszych docelowych działań, gdzie naszym oczom ukarze się kolorowy świat gry i osadzona w nim osada, do której otrzymamy prawo własności. W początkowych etapach będzie ona marnie rozwinięta, a generowany przez nią potencjał militarny i gospodarczy musimy jak najszybciej spożytkować dla dalszego wzrostu i postępu.

Za sprawą samouczka i kierowanych przez niego w naszą stronę wskazówek, bardzo szybko możemy podjąć pierwsze działania zmierzające ku temu, by rozbudować zaplecze gospodarcze i zapewnić sobie stały oraz płynny dostęp do surowców. Ponadto zostaniemy sprawnie wprowadzeni w możliwości interfejsu, który został osadzony w bardzo schludnej grafice.

Naszym następnym krokiem powinno być uformowanie struktur armii, która będzie nieoceniona w dążeniu do ugruntowania własnej pozycji w regionie i zapewnienia suwerenności własnym granicom. Początkowo będziemy znajdowali się pod protekcją bariery ochronnej, która z czasem ulegnie rozproszeniu i rzuci nas w wir bez pardonowej walki.

Ponadto, posiadanie potężnej armii zapewni nam szacunek i uznanie, które staną się niezbędnym warunkiem członkostwa w liczących się sojuszach. Dołączając do jednego z nich, zyskamy wielu przyjaciół i pole dla wymiany wszelkiego typu doświadczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.