KIBOLGAME

KibolGame

KibolGame to bez wątpienia jedyna w swoim rodzaju pozycja przeglądarkowa! Wciel się w skórę bezlitosnego fanatyka jednego z klubów piłkarskich i zabiegaj o własny rozwój, aby przyczynić się do wzrostu chwały umiłowanej drużyny!

Przystąp więc niezwłocznie do darmowej rejestracja, która dzieli cię od możliwości wkroczenia do brutalnego świata krwawych potyczek stadionowych kiboli. Nie kieruj się obrazem, który narzucają ci media, ale sam na własnej skórze zakosztuj tego niepowtarzalnego klimatu i wydaj obiektywną opinię na jego temat! Rozpoczynając grę, stajemy przed możliwością wykreowania własnego kibola według naszej wizji.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Interfejs gry zawiera dobrze dopracowany kreator postaci, dzięki temu możemy modyfikować atrybuty i wygląd zewnętrzny. Naszego bohatera. Podstawowym celem gry jest zabieganie o jak najlepszy rozwój kierowanego przez nas kibola, aby cieszył się odpowiednim szacunkiem i miał w swoim zanadrzu zdolności oraz sprzęt wystarczający do pokonania reprezentantów wrogiej drużyny.

Wraz ze startem otrzymamy kilka monet, które możemy spożytkować we właściwy sposób, aby już na początku podnieść swoje zdolności bojowe. Warto kierować się za wskazaniami samouczka, który nie tylko zaznajomi nas z interfejsem, ale także nakreśli nam w przejrzysty sposób możliwości rozgrywki i pozwoli nam wejść w dalszą, samodzielną rozgrywkę. Już niedługo staniesz bowiem do najprawdziwszej walki o honor i wpływy, dlatego skrupulatnie przyłóż się do kwestii planowania rozwoju bohatera.

Wraz z odnoszonymi w grze sukcesami, stają przed nami otworem dodatkowe ulepszenia oraz bardziej zaawansowane konstrukcyjnie bronie. Wszystko to czyni nas niepokonaną maszyną do wymierzania sprawiedliwości ze stadionowych trybun. Stawiaj swoje kroki z najwyższą rozwagą, poczuj niesamowity klimat trybun i daj się ponieść przez wir niezapomnianej przygody!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.