Legends of Honor

Legends of Honor

W spustoszonym wojną kraju, rozdartym pomiędzy 3 konkurujące odłamy, przetrwanie i dostatek są przywilejem mocnych. W grze Legends of Honor mury wznoszą się, a walą się w mgnieniu oka. Nie zwlekaj, zbieraj armię i przygotuj żołnierzy do !

Legends of Honor to gra przez przeglądarkę MMORPG, łącząca wartką fabułę ze strategicznym wznoszeniem imperium, w której błyskawiczne postanowienia potrafią przesądzić o niezwykłym triumfie lub przytłaczającej porażce. Nie wszystkie potyczki wygrywa się na polu , a sposób konstrukcji wielkiej fortecy jest równie ważna co strategia wygrywania wspaniałych potyczek PvP. Jako pan na zamku masz obowiązek budować ogromne budowle, werbować potężnych żołnierzy i troszczyć się, by mury wytrzymały napór bezlitosnych przeciwników. Czy dysponujesz tym, czego potrzeba, by zostać legendą honoru?

Gra Legends of Honor konsoliduje w sobie błyskawiczną wojnę, strategiczną rozbudowę i rekrutację wojska, w związku z tym gracze muszą planować rozważnie każdy swój kolejny ruch i napadać nieprzyjaciół bez wahania, bo w przeciwnym razie ich zamek przekształci się w gruzy.

W grze dostępna jest rozległa mapa średniowiecznego świata, która umożliwia bezproblemowe poruszanie się i szczegółowe planowanie konfrontacji. Rekruci zdobywają nagrody do ataku i kary do defensywy w związku od typu terenu. Bohaterowie potrafią aranżować w lasach sidła na wrogie odziały oraz wchodzić na wzgórza, by analizować najbliższą okolicę i wypatrywać nadejścia przeciwników.

W tej grze na przeglądarkę nie musisz walczyć samemu. Złóż przyrzeczenie wierności jednej z 3 frakcji i zawieraj potężne z osobami z całego globu, by wspólnymi armiami triumfować w krwawych wojnach PvP, które zobrazują żywot tych krain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.