Łowcy Zombi: Apokalipsa

Łowcy Zombi: Apokalipsa

Łowcy Zombi: Apokalipsa to darmowa gra online w stylu RPG, która rozgrywa się na wschodnim wybrzeżu USA, gdzie będziesz musiał zmierzyć się z tajemniczym wirusem zmieniającym ludzi w zombi.

Przygoda rozpoczyna się w samym centrum Nowego Jorku, kiedy raptownie wybucha epidemia, siejąc popłoch i śmierć. We wszechobecnym harmiderze, zadajesz sobie pytania: czy ochronisz swoją rodzinę? Czy stawisz czoła wyzwaniu i pokonasz szefa złowieszczej korporacji? Ruszasz przed siebie, likwidując śmiertelne zagrożenie. Nieżywi czają się na każdym kroku, dlatego czeka cię długa droga… Rozwijaj Łowcę i odblokuj kolejne poziomy doświadczenia, zdobywaj najpotężniejsze przedmioty dostępne w grze i zwalczaj z najtrudniejszych przeciwników.

W Łowcy Zombi: Apokalipsa znajdziesz nie tylko kampanię, ale także tryby PvP (gracz kontra gracz), w których zmierzysz się z przypadkowymi osobami lub członkami gangów. W gangu znajdziesz unikalne budowle i premie, a także związane z nimi moduły gry jak np. Dzielnice. Rozbudowuj swój gang i konkuruj z innymi gangami o miano najpotężniejszego i najbardziej niebezpiecznego gangu w mieście! Z głową inwestuj zasoby swojego gangu. Znajdź najlepszy model rozwoju.

Na najbardziej doświadczonych graczy, czekają najtrudniejsi wrogowie, jak i również inni gracze, którzy mogą dać ci się we znaki. Pozyskuj najdzielniejszych Łowców do swojego gangu, a będziecie najlepsi w brutalnym świecie Łowców Zombi.

Gra Łowcy Zombi: Apokalipsa jest dostępna na przeglądarce internetowej, a dzięki responsywnemu designowi pozwala na zabawę zarówno na komputerach, jak i również na urządzeniach mobilnych (tablet i smartfon). Instalki są do ściągnięcia z Google Play jak i z iTunes.

Przekonaj się, jak kończy się historia opowiedziana w grze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.