MONDOZOO

MondoZoo

Jeśli czujesz się współodpowiedzialny za los dziesiątek, zagrożonych wyginięciem gatunków zwierząt to z pewnością powinieneś spróbować swoich sił w tej rewolucyjnej grzej przeglądarkowej!

Dzięki MondoZoo staniemy przed możliwością wcielenia się w skórę dyrektora ogrodu zoologicznego, który swoją placówkę nakierowuje na wspieranie i hodowlę zwierzaków, których żywot na ziemi nie jest do końca ugruntowany. Grę rozpoczynamy całkowicie za darmo, przechodząc przez rejestrację po której niezwłocznie trafiamy w rejon docelowych działań.

Przejmiemy więc kontrolę nad nowopowstałym obiektem, który musimy przygotować na przyjęcie pierwszych zwierzaków. Grając w MondoZoo poznamy bardzo szeroki arsenał wszelkiego typu gatunków, z łącznej liczby 200 dostępnych dla graczy. Nasze działania powinny być nacechowane dążeniem do stworzenia atrakcyjnego miejsca rozrywki dla odwiedzających je gości, jak również dogodnego dla hodowania w jego strukturach zwierzaków. Dlatego warto swoje pierwsze kroki w grze postawić przy asystencji samouczka, który nie tylko zaznajomi nas z interfejsem, ale także wskaże nam najbardziej optymalne sposoby rozwoju.

MondoZoo kładzie także duży nacisk na promocję działalności World Animal Foundation, z którą możemy nawiązać wirtualną współpracę, by całkowicie legalnie poruszać się na rynku adopcyjnym zwierząt. Jeśli jednak nasze starania okażą się nazbyt nieudolne, to będziemy mogli skorzystać z mniej konwencjonalnej formy pozyskiwania zwierzaków. W systemie gry funkcjonuje czarny rynek, gdzie handel zwierzętami zagrożonymi odbywa się zupełnie poza kontrolą.

Pozyskamy w ten sposób zwierzaki znacznie mniejszym kosztem, ale zaryzykujemy utratą prestiżu, gdy nasze działania zostaną ujawnione. Nie jest to bez znaczenia, gdyż liczba odwiedzających nas zależy właśnie od opinii wśród klienteli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.