OGC OPEN

OGC Open

Wreszcie możemy odetchnąć z ulgą, gdyż doczekaliśmy się wydania polskiej wersji najlepszej gry internetowej traktującej o rozgrywkach golfowych!

Dlatego nie zwlekaj ani chwili, lecz skorzystaj z tej niepowtarzalnej szansy, by sprawdzić swoje możliwości stając się zawodnikiem w jednym z najbardziej ekskluzywnych sportów świata. Gra otwiera przed nami swoje podwoje całkowicie za darmo, a od jej rozpoczęcia dzieli nas wyłącznie darmowa rejestracja, po której niezwłocznie zostajemy rzuceni do trójwymiarowej rzeczywistości.

Swoją przygodę z OGC Open rozpoczniemy od stworzenia własnego zawodnika, które od tej chwili poprowadzimy po szczeblach sportowej kariery. Wyłącznie od naszej woli zależą danej personalne naszej postaci, jego podstawowe cechy i wygląd zewnętrzny. Kiedy już stworzymy własne „ja” w świecie gry, to prowadzeni wskazówkami wysoce intuicyjnego samouczka zyskamy możliwość zaznajomienia się z interfejsem gry.

Ponadto będziemy mogli uczestniczyć w licznych wideo szkoleniach, które przedstawią nam sposoby prowadzenia gry i wszystkie wpływające na rozgrywkę czynniki. W naszej kieszeni znajdzie się na początku kilka banknotów, które możemy zainwestować w pierwsze treningi i zakup wymaganego sprzętu. W elementarnym wydaniu, będziemy od początku dysponowali kilkoma kijami i pozostałymi gadżetami koniecznymi dla rozpoczęcia gry.

Wraz z postępami w grze, nasz magazyn na sprzęt do gry w golfa stanie się znacznie obszerniejszy i bardziej zasobny. Cały silnik gry bazuje na systemie punktów doświadczenia, które nabywamy za każde sensownie wykonane zagranie i poczynione kroki. Wraz z awansem na kolejne poziomy, otwiera się przed nami dostęp do bardziej zaawansowanych konstrukcyjnie sprzętów i wyposażenia.

Ponadto pozyskamy punkty trenerskie, które poprzez odpowiednie działania wykorzystamy do podniesienia umiejętności gry naszego zawodnika. Nie zwlekaj więc ani chwili, skorzystaj z szansy którą daje ci ta wyjątkowa gra i spróbuj swoich sił w wyczerpujących turniejach!

Zagraj w OGC OPEN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.