Panzar

Już w tej chwili dołącz do Panzar, w grę opartą na przyszłościowym silniku CryEngine 3, który dostarczy ci fantastycznych wrażeń.
Zaczynając zupełnie bezpłatną rozgrywkę stajemy przed szansą wyboru klasy swojego bohatera, z których każda jest silnie zróżnicowana. Gra umożliwia nam wybranie jednej z dziewięciu klas, z których każda jest odpowiednio różna pod względem atrybutów, statystyk i specjalnych skilli walki. Twórcy gry przygotowali do naszej dyspozycji dziewięć klas bohatera, każda to zupełnie inne sille i cechy.Starcia w rozgrywane są w trybie globalnym, na zasadzie przybliżonej do gier World o Tanks, czy War Thunder. Plac boju na którym przyjdzie nam rozgrywać będzie mocno rozbudowany i bardzo obszerny, tak więc będziemy mieli świadomość, że nic nas nie ogranicza. W stajemy po stronie jednej z ras, możemy wybrać ludzi, orków, elfów lub krasnoludów.Zależnie od podjętej rasy i profesji twojego bohatera, bardzo szybko określisz dla siebie odpowiednie miejsce na polu bitwy. Panzar Studio przygotowało dla nas pomimo już dostatecznej różnorodności, także kilka sposobów prowadzenia rozgrywki. Tak więc tryb „Domination” daje nam zwycięstwo w boju poprzez zupełną zagładę przeciwnika, zaś tryb „Meteor” to konieczność odnalezienia określonego przedmiotu i dostarczenie go do sojuszniczej strefy. wymaga od nas pobrania klienta gry, który jest pokaźnych rozmiarów, zaś sama gra dla prawidłowego funkcjonowania potrzebuje dobrego komputera.
Dołącz już w tej chwili do rzeczywistości Panzer, uświadamiający wszystkich wrogów że jesteś niepokonananym wojownikiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.