PIRATE STORM

Pirate Storm

Poluj na morskie szczury, na wyimaginowane stworzenia, które tylko czekają by posłać twój okręt wraz z całą załogą w czeluście oceanu.

To rzeczywistość, w której odnajdzie się i przetrwa tylko najbardziej mężny kapitan. Tak więc przystąp do darmowej rejestracji, która dzieli cię od możliwość wcielenia się w skórę prawdziwego wilka morskiego, który stanie przed niezliczoną ilością morderczych zadań. Głównym celem prowadzonej przez nas rozgrywki będzie sprawne administrowanie posiadaną przez nas jednostką oraz szeregiem spraw z tym związanych.

Ponadto pod nasze rozkazy wejdzie jedna z wielu osad, która stanie się naszym centrum dowodzenia i koordynacji wszelkich akcji. Tak więc nasze pierwsze kroki powinny być skierowane w stronę zapewnienia jej stałego i płynnego dostępu do surowców, których posiadanie jest warunkiem koniecznym dla efektywnej pracy budowniczych i konstruktorów. Na starcie gry otrzymamy całkowicie za darmo swój pierwszy statek, tak więc kiedy osiągniemy już stabilizację gospodarczą, będziemy musieli przeprowadzić szereg inwestycji w jego rozbudowę.

Analogicznie, wraz z postępem w grze zyskujemy szansę na zakup i montaż coraz bardziej zaawansowanych konstrukcyjnie rozwiązań. W grze spotkamy bardzo szeroki arsenał różnych ulepszeń i udogodnień, związanych z dozbrajaniem jednostki pływającej i rozwoju umiejętności załogi. Tak więc sukces tkwi w umiejętnym koordynowaniu prac nad osadą i statkiem, aby wszystko stanowiło harmonijną całość. Bądź zawsze gotowy do starcia, gdyż na twojej drodze staną także monstrualne potwory, gotowe pożreć ciebie wraz z całą załogą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.