PLEMIONA

Plemiona

Końcówka roku 2006 okazała się dla wielu graczy datą, którą pamiętaj do dnia dzisiejszego. To właśnie wtedy na rynek gier przeglądarkowych wyszła rewolucyjna produkcja Plemiona, w którą dzisiaj grają setki tysięcy graczy z prawie całego świata.

Rozpoczynając rozgrywkę przenosimy się w okres głębokie średniowiecza, do epoki przez wielu nazywanej okresem miecza i tarczy. Od naszego zaistnienia w tej rzeczywistości dzieli nas wyłącznie bezproblemowa rejestracja, po której zostaniemy przeniesienie w rejon działań. Naszym oczom ukarze się początkowo marnie zagospodarowana osada, osadzona w bardzo przystępnej grafice, która ulegała licznym modyfikacjom i ulepszeniom od momentu postawania gry.

Swoje pierwsze kroki w grze Plemiona warto postawić przy asystencji samouczka, dzięki któremu zaznajomimy się z intuicyjnym interfejsem gry i damy sobie szansę na lepszy start w samodzielną grę. Wstępne działania będą nacechowane pragnieniem wykreowania harmonijnie działającego węzła gospodarczego, który stanie się źródłem zaopatrywania w budowniczych i konstruktorów.

Jeśli zadbamy o odpowiedni rozwój wszystkich budynków produkcyjnych i wydobywczych, to zapewnimy sobie stały i płynny dostęp do surowców. Taka stabilizacja gospodarcza da nam możliwość wyszkolenia potężnej armii, która ugruntuje naszą pozycję w regionie i stanie się gwarantem suwerenności naszej . W tak przesiąkniętej przemocą rzeczywistości warto także zabiegać o odpowiednich sojuszników, których spotkamy w strukturach jednego z tytułowych Plemion. .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.