Rage War

Jesteś zaciekawiony się podróżą w przeszłość? Dążysz do wojny? Poszukujesz nowych celów w rozgrywce? Masz świadomość tego, że tak jest! Zapoznaj się z nową strategią, która zrealizuje Twoje oczekiwania – Rage War!

Rage War to niesamowita strategia nie tylko ze względu na nowoczesną grafikę czy walki w czasie rzeczywistym!
W trakcie niesamowitej podróży można odnajdywać antyczne imperia, poznać przeszłe państwa i przepisać historię od nowa.

Twój cel jest prosty: cofnij się w czasie, wykreuj ogromną armię, powołaj do życia wspaniałe cesarstwo i odszukaj wszystkie utracone elementy Maszyny do wędrówek w czasie.
Barbarzyńscy wrogowie oraz dzikie hordy będą nieustannie sprawdzać Twoje umiejętności w każdej erze, ale to tylko jeden z całej masy problemów.
Zmotywowani uczestnicy gry z całego świata mają dokładnie ten sam cel co Ty – zwycięstwo nad wszystkimi w każdej chwili gry. Nie przejmuj się – zawsze masz do dyspozycji posiłki przyjaciół! Zachęć ich do gry i stwórzcie ogromne imperium, gdzie będziecie walczyć z wrogiem obok siebie.
Rozwijaj własny styl i zdobywaj nagrody wypełniając powierzone ci misje oraz zadania.

Zorganizuj silną gospodarkę i zbieraj bezcenne zasoby poprzez optymalizację budynków w swojej osadzie.
Badaj nowe technologie z rozbudowanego drzewka dostępnych technologii. Pozwoli to na stawianie lepszych budynków, jednostek i inne ulepszenia. Zamień rozbudową własny gród z maleńkiej osady w potężne imperium.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.