ROMADORIA

Romadoria

Wkrocz do bezlitosnego świata, gdzie góruje prawo silniejszego i to ono wyznacza wygranych oraz przegranych. Czy uda się tobie przetrwać nieustanną walkę o utrzymanie własnej pozycji i władzy?

Będziesz suwerennym władcą, czy staniesz się poddanym kogoś, kto potrafił lepiej zarządzać posiadanym potencjałem? Rozgrywkę w Romadoria rozpoczynamy całkowicie za darmo, by niezwłocznie po bezproblemowej rejestracji przenieść się w rejon docelowych działań. Naszym oczom ukarze się malownicza osada, która od tej chwili wejdzie pod nasze rozkazy, a jej będzie zależny od twoich rozkazów i decyzji.

Nasze włości będą początkowo nieznacznie zagospodarowane, ale już za sprawą kilku posunięć rozpoczniemy jej proces rozwojowy pełną parą. Warto na tym etapie skorzystać z pomocy samouczka, który umożliwi nam zaznajomienie się z interfejsem gry i wprowadzi nas w dalszą, samodzielną rozgrywkę. Przy jego asystencji podejmiemy wstępne działania zmierzające do wykreowania harmonijnie pracującego węzła gospodarczego, który w perspektywie czasu zapewni nam stały i płynny dostęp do wszelkiego typu surowców.

Kolejnym krokiem, który podejmiemy będzie rekrutacja i formowanie struktur wojskowych. Tylko za sprawą dobrze przygotowanej armii zapewnimy sobie gwarancję niepodległości i szansę na poszerzenie własnych wpływów o kolejne terytoria. Ponadto, kierując się rządzą grabieży, będziemy mogli wejść w posiadanie surowców, które w znaczący sposób zasilą nasz skarbiec.

Grając w Romadoria możemy także zaangażować się na płaszczyźnie dyplomacji, odszukując dla siebie odpowiedni sojusz i wstępując w jego szeregi. Taka forma organizacji przysporzy nam wielu przyjaciół i pole dla wymiany doświadczeń z gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.