Shadow Time

Shadow Time

Shadow Time to gra z gatunku , która została osadzona w świecie Anime oraz . Tytuł wykonało samodzielne polskie studio. Gra jest bezpłatna i dostępna w przeglądarce, a także przystosowana do tego, aby używać jej w odsłonie mobilnej.

Świat Shadow Time łączy w sobie wiele wątków z historii znanych Mang & Anime. Akcja gry toczy się w krainie Shadow Time, którego nieskazitelna harmonia zostaje zaburzona poprzez Jeźdźców Apokalipsy chcących przejąć panowanie. Zło w postaci potworów, różnej maści czarnych charakterów zaczyna się panoszyć po całej krainie. W tym miejscu zjawia się nasz główny , który ma za zadanie zapobiec całej tej tragedii.

Na początku gry przychodzi nam wybrać jedną z 5 ras: Boga Śmierci, Pirata, Shinobi, Super Wojownika lub Zabójcę Smoków. Każda rasa dysponuje indywidualnymi cechami przejawiającymi się w sile, zręczności, wytrzymałości i inteligencji. Dodatkowo wybieramy profesję specyficzną dla każdej z nich.

W celu zdobycia kolejnych poziomów rozgrywka nie tylko polega na walce z wrogami. Warto rozejrzeć się za rozmaitego rodzaju misjami. I jak na dobry RPG przystało, Shadow Time cechuje się licznymi misjami. Prócz misji związanych z głównym wątkiem fabularnym, jest do dyspozycji także szereg misji dodatkowych, które dają nam do dyspozycji przejście questów nie tylko w trybie jednorazowym, ale także jako zadanie dzienne.

Gra jest światem otwartym i może zawierać treści z różnych Mang & Anime. W grze nie doszukujmy się dokładnego odwzorowania oryginalnych motywów, gdyż gra toczy się własnym życiem, aby każda osoba mogła cieszyć się wspólną rozgrywką przez równy poziom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.