Shadow Time

Shadow Time

Shadow Time to gra z gatunku , która została osadzona w świecie Anime oraz . Tytuł wykonało samodzielne polskie studio. Gra jest bezpłatna i dostępna w przeglądarce, a także przystosowana do tego, aby używać jej w odsłonie mobilnej.

Świat Shadow Time łączy w sobie wiele wątków z historii znanych Mang & Anime. Akcja gry toczy się w krainie Shadow Time, którego nieskazitelna harmonia zostaje zaburzona poprzez Jeźdźców Apokalipsy chcących przejąć panowanie. Zło w postaci potworów, różnej maści czarnych charakterów zaczyna się panoszyć po całej krainie. W tym miejscu zjawia się nasz główny , który ma za zadanie zapobiec całej tej tragedii.

Na początku gry przychodzi nam wybrać jedną z 5 ras: Boga Śmierci, Pirata, Shinobi, Super Wojownika lub Zabójcę Smoków. Każda rasa dysponuje indywidualnymi cechami przejawiającymi się w sile, zręczności, wytrzymałości i inteligencji. Dodatkowo wybieramy profesję specyficzną dla każdej z nich.

W celu zdobycia kolejnych poziomów rozgrywka nie tylko polega na walce z wrogami. Warto rozejrzeć się za rozmaitego rodzaju misjami. I jak na dobry RPG przystało, Shadow Time cechuje się licznymi misjami. Prócz misji związanych z głównym wątkiem fabularnym, jest do dyspozycji także szereg misji dodatkowych, które dają nam do dyspozycji przejście questów nie tylko w trybie jednorazowym, ale także jako zadanie dzienne.

Gra jest światem otwartym i może zawierać treści z różnych Mang & Anime. W grze nie doszukujmy się dokładnego odwzorowania oryginalnych motywów, gdyż gra toczy się własnym życiem, aby każda osoba mogła cieszyć się wspólną rozgrywką przez równy poziom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.