Archiwum tagu: bohater

Operation-X

Wejdź się w rolę tajnego agenta i rusz na spotkanie przygody, spełniając dziesiątki śmiertelnie niebezpiecznych zadań.

Shadow Time

Shadow Time

Shadow Time to gra z gatunku MMORPG, która została osadzona w świecie Anime oraz Fantasy. Tytuł wykonało samodzielne polskie studio. Gra jest bezpłatna i dostępna w przeglądarce, a także przystosowana do tego, aby używać jej w odsłonie mobilnej.

BATTLESTAR GALACTICA ONLINE

Battlestar Galactica Online

Z pewnością wszyscy fani popularnego na całym świecie serialu Battlestar Galactica przecierają oczy ze zdumienia! Za sprawą kreatywności studia BigPoint stają przed niepowtarzalną szansą trwania przy swoich serialowych bohaterach w rewolucyjnej odsłonie gry przeglądarkowej Battlestar Galactica Online!

Panzar

Już w tej chwili dołącz do Panzar, w grę opartą na przyszłościowym silniku CryEngine 3, który dostarczy ci fantastycznych wrażeń.

MIASTO ZBRODNI

Miasto Zbrodni

Jeżeli myślałeś o zostaniu przestępcą, to właśnie możesz to zrobić! Miasto Zbrodni to polska gra przeglądarkowa łącząca w sobie najlepsze cechy gangsterskich produkcji. Posiada rozbudowaną historię, podzieloną na rozdziały, co sprawia, że czujesz się jakbyś czytał dobrą gangsterską książkę. Najważniejszą jej cechą jest rozbudowany system interakcji z innymi graczami zapewniający doskonałą zabawę przez cały czas. Żeby osiągnąć coś większego musisz cały czas współpracować z innymi, bez tego nie dasz rady się wybić w rankingu. Dołącz do gangu i wykonuj zadania grupowe. Potem wydawaj zarobioną forsę na zbrojenie się i inwestowanie w nieruchomości, które będą przynosić ci co określony czas stały dopływ pieniędzy, będzie wystarczyło je tylko zebrać. Napadaj na innych graczy i zdobywaj część ich pieniędzy, ale uważaj, żeby nie zdenerwować kogoś wysoko postawionego, bo później kumple z jego gangu nie dadzą ci żyć. Koniecznie zagraj w tą grę.

Zagraj w Miasto Zbrodni

OGC OPEN

OGC Open

Wreszcie możemy odetchnąć z ulgą, gdyż doczekaliśmy się wydania polskiej wersji najlepszej gry internetowej traktującej o rozgrywkach golfowych!

LORD OF ULTIMA

Lord of Ultima

Czy znasz grę Lord of Ultima? Nie? W takim razie pomogę ci nadrobić zaległości. Lord of Ultima jest grą przez przeglądarkę, w której twoim priorytetowym zadaniem będzie zjednoczenie królestwa Kaledoni. Zadanie wydaje się trudne, prawda? I takie jest, oczywiście tylko jeśli grasz sam. Zaproś swoich przyjaciół do gry i razem zjednoczcie królestwo!