Archiwum tagu: kosmos

EMPIRE UNIVERSE 2

Empire Universe 2

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby przenieść swoje zamiłowanie do rozgrywki strategicznej w bezkresny, galaktyczny świat? Dzięki rewolucyjnej grze Empire Universe 2 zyskujemy niepowtarzalną szanse na to, aby podjąć się kontroli nad jedną z kosmicznych osad.

DARK ORBIT

Dark Orbit

Nie pozwól twojej maszynie dalej marnować potencjał w dokach! Siadaj do jej sterów, by wyruszyć na morderczy podbój galaktyki, gdzie czeka na ciebie niezliczona ilość fascynujących przygód!

BATTLESTAR GALACTICA ONLINE

Battlestar Galactica Online

Z pewnością wszyscy fani popularnego na całym świecie serialu Battlestar Galactica przecierają oczy ze zdumienia! Za sprawą kreatywności studia BigPoint stają przed niepowtarzalną szansą trwania przy swoich serialowych bohaterach w rewolucyjnej odsłonie gry przeglądarkowej Battlestar Galactica Online!

SPACE PIONEERS 2

Space Pioneers 2

Rywalizuj z tysiącami graczy o dominację w kosmosie, przechodząc przez szereg morderczych wyzwań i stawianych przed tobą zadań.

Na twoich ramionach spocznie odpowiedzialność za wykreowanie galaktycznego imperium, zdolnego oprzeć się agresji twoich oponentów. Rozgrywkę w Space Pioneers 2 rozpoczniemy całkowicie za darmo, dokonując jedynie bezproblemowej rejestracji po której niezwłocznie zostaniemy rzuceni w rejon docelowych działań.