Archiwum tagu: sojusz

Islandoom

Islandoom jest grą stworzoną przez polskiego producenta gier przez przeglądarkę Bloomga S.A.

KHANWARS

Khan Wars

Khan Wars – gra strategiczna stworzona przez bułgarską firmę programistyczną XS Software. Oferuje nam wieloosobową rozgrywkę za pośrednictwem przeglądarki . Produkcje cechuje ładna szata graficzna utrzymana w czasach średniowiecza.

BATTLESTAR GALACTICA ONLINE

Battlestar Galactica Online

Z pewnością wszyscy fani popularnego na całym świecie serialu Battlestar Galactica przecierają oczy ze zdumienia! Za sprawą kreatywności studia BigPoint stają przed niepowtarzalną szansą trwania przy swoich serialowych bohaterach w rewolucyjnej odsłonie gry przeglądarkowej Battlestar Galactica Online!

MIASTO ZBRODNI

Miasto Zbrodni

Jeżeli myślałeś o zostaniu przestępcą, to właśnie możesz to zrobić! Miasto Zbrodni to polska gra przeglądarkowa łącząca w sobie najlepsze cechy gangsterskich produkcji. Posiada rozbudowaną historię, podzieloną na rozdziały, co sprawia, że czujesz się jakbyś czytał dobrą gangsterską książkę. Najważniejszą jej cechą jest rozbudowany system interakcji z innymi graczami zapewniający doskonałą zabawę przez cały czas. Żeby osiągnąć coś większego musisz cały czas współpracować z innymi, bez tego nie dasz rady się wybić w rankingu. Dołącz do gangu i wykonuj zadania grupowe. Potem wydawaj zarobioną forsę na zbrojenie się i inwestowanie w nieruchomości, które będą przynosić ci co określony czas stały dopływ pieniędzy, będzie wystarczyło je tylko zebrać. Napadaj na innych graczy i zdobywaj część ich pieniędzy, ale uważaj, żeby nie zdenerwować kogoś wysoko postawionego, bo później kumple z jego gangu nie dadzą ci żyć. Koniecznie zagraj w tą grę.

Zagraj w Miasto Zbrodni

INTER-WAR

Inter-War

Wejdź do świata Inter-War. Świata w którym toczą się wielkie bitwy, gdzie wielcy imperatorzy próbują zawładnąć galaktyką. Skolonizuj jedną z milionów planet, aby pokierować swoje imperium ku świetlistej przyszłości.