Archiwum tagu: strategiczna

Islandoom

Islandoom jest grą stworzoną przez polskiego producenta gier przez przeglądarkę Bloomga S.A.

KHANWARS

Khan Wars

Khan Wars – gra strategiczna stworzona przez bułgarską firmę programistyczną XS Software. Oferuje nam wieloosobową rozgrywkę za pośrednictwem przeglądarki . Produkcje cechuje ładna szata graficzna utrzymana w czasach średniowiecza.

Anno Online

Anno Online jest grą w przeglądarce, gdzie największy nacisk został położony na ekonomię. Równie istotnym aspektem rozgrywki jest także mądra strategia, z pomocą której będziemy mogli pozyskiwać nowe tereny pod rozbudowę naszego imperium. Scenografia stylizowana jest w scenerii pochodzących ze średniowiecza. Gra jest kontynuacją popularnej serii Anno z komputerów stacjonarnych.

INTER-WAR

Inter-War

Wejdź do świata Inter-War. Świata w którym toczą się wielkie bitwy, gdzie wielcy imperatorzy próbują zawładnąć galaktyką. Skolonizuj jedną z milionów planet, aby pokierować swoje imperium ku świetlistej przyszłości.

Cargotycoon

Cargotycoon

Cargotycoon jest jedną z nielicznych gier w internecie jakie wymagają od gracza czegoś więcej niż tylko klikania. Gracz musi wykazać się logiką i dobrą strategią, aby jego przedsiębiorstwo było prężną firmą. Rejestrując się w grze stajemy na czele przedsiębiorstwa transportowego, otrzymujemy na starci trochę gotówki, samochód, malutki garaż i zlecenie do wykonania.