Archiwum tagu: walki

Islandoom

Islandoom jest grą stworzoną przez polskiego producenta gier przez przeglądarkę Bloomga S.A.

Legends of Honor

Legends of Honor

W spustoszonym wojną kraju, rozdartym pomiędzy 3 konkurujące odłamy, przetrwanie i dostatek są przywilejem mocnych. W grze Legends of Honor mury wznoszą się, a fortece walą się w mgnieniu oka. Nie zwlekaj, zbieraj armię i przygotuj żołnierzy do walki!

KHANWARS

Khan Wars

Khan Wars – gra strategiczna stworzona przez bułgarską firmę programistyczną XS Software. Oferuje nam wieloosobową rozgrywkę za pośrednictwem przeglądarki . Produkcje cechuje ładna szata graficzna utrzymana w czasach średniowiecza.

PokeWars

PokeWars

Zawsze chciałeś zostać trenerem Pokemon? Nic prostszego! Wybierz swoją postać oraz ulubionego pokemona i dołącz do pełnego przygód świata Pokemon.

PrisonWars

PrisonWars

Dołącz do Prison Wars – znanej gry na przeglądarkę, która teraz wraca!

BOXERZY

Boxerzy

Boxerzy – to menadżer walk bokserskich. Żeby nasza w całości spersonalizowana postać (rękawice, spodenki, buty bokserskie) zdobyła tytuł mistrza federacji, niezbędne są treningi. W grze możesz wziąć udział w niebezpiecznych walkach w podziemiach miasta (underground), gdzie każdy z graczy może zabrać któryś z dostępnych w grze niebezpiecznych narzędzi takich jak np. pałka, piła mechaniczna, siekiera, pistolet, snajperka – pamiętaj, w undergrodzie nie ma żadnych zasad!

NIGHT-BOXING

Night-Boxing

Wykaż się walecznością i duchem walki w nowej grze sportowej. Lubisz pozbawione zasad starcia tytanów bokserskich? Jeśli tak, to underground jest opcją dla Ciebie. W undergroundzie pokażesz na ile Cię stać i czego się nauczyłeś podczas treningów. Nie pozwól z siebie drwić i wyzwij przeciwnika na pojedynek. Możesz dzięki temu otrzymać część statystyk gracza, którego pokonasz. Trenuj swe umiejętności, by nie doświadczyć porażki. Jeżeli przegrasz walkę, nie przejmuj się, możesz w każdej chwili
użyć sabotażu w celu zemsty. W takiej sytuacji z pewnością uplasujesz się na szczycie rankingu NB.
Dołącz do Night-Boxing!

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.