Archiwum tagu: zadania

PokeWars

PokeWars

Zawsze chciałeś zostać trenerem Pokemon? Nic prostszego! Wybierz swoją postać oraz ulubionego pokemona i dołącz do pełnego przygód świata Pokemon.

MIASTO ZBRODNI

Miasto Zbrodni

Jeżeli myślałeś o zostaniu przestępcą, to właśnie możesz to zrobić! Miasto Zbrodni to polska gra przeglądarkowa łącząca w sobie najlepsze cechy gangsterskich produkcji. Posiada rozbudowaną historię, podzieloną na rozdziały, co sprawia, że czujesz się jakbyś czytał dobrą gangsterską książkę. Najważniejszą jej cechą jest rozbudowany system interakcji z innymi graczami zapewniający doskonałą zabawę przez cały czas. Żeby osiągnąć coś większego musisz cały czas współpracować z innymi, bez tego nie dasz rady się wybić w rankingu. Dołącz do gangu i wykonuj zadania grupowe. Potem wydawaj zarobioną forsę na zbrojenie się i inwestowanie w nieruchomości, które będą przynosić ci co określony czas stały dopływ pieniędzy, będzie wystarczyło je tylko zebrać. Napadaj na innych graczy i zdobywaj część ich pieniędzy, ale uważaj, żeby nie zdenerwować kogoś wysoko postawionego, bo później kumple z jego gangu nie dadzą ci żyć. Koniecznie zagraj w tą grę.

Zagraj w Miasto Zbrodni

DEAD OR NOT ALIVE

Dead or Not Alive

Nowe, bezpłatne MMO, stworzone w całości przez doświadczonych graczy czeka na Ciebie! Walcz w pojedynkach z innymi, startuj w mistrzostwach każdego z 4 różnych miast gry, odwiedzaj dom aukcyjny i rynek by przekonać się, że możemy zaoferować Ci ponad 200 000 przedmiotów, cotygodniowy turniej na najszybszego rewolwerowca, listy gończe, polowania na dziką zwierzynę – bizony, niedźwiedzie, bawoły i wiele, wiele więcej!