SPACE PIONEERS 2

Space Pioneers 2

Rywalizuj z tysiącami graczy o dominację w kosmosie, przechodząc przez szereg morderczych wyzwań i stawianych przed tobą zadań.

Na twoich ramionach spocznie odpowiedzialność za wykreowanie galaktycznego , zdolnego oprzeć się agresji twoich oponentów. Rozgrywkę w Space Pioneers 2 rozpoczniemy całkowicie za darmo, dokonując jedynie bezproblemowej rejestracji po której niezwłocznie zostaniemy rzuceni w rejon docelowych działań.

Przez pierwsze działania w grze przejdziemy przy asystencji samouczka, który zaznajomi nas z interfejsem gry i umożliwi nam wkroczenie pewnym krokiem w dalszą, samodzielną rozgrywkę. Początkowo potencjał gospodarczy naszej osady będzie znacznie ograniczony, ale już za sprawą kilku przemyślanych inwestycji zyskamy szansę na zapewnienie sobie pełnej stabilizacji ekonomicznej.

Dzięki wykreowaniu stałego i płynnego dostępu do surowców niezbędnych w pracy naszych budowniczych i konstruktorów, będziemy mogli rozpocząć formowanie struktur wojskowych. Tylko odpowiednio przygotowana armia pozwoli nam utrzymać kontrolę nad naszymi ziemiami, a w przyszłości także poszerzyć własnej wpływy o nowe terytoria.

Nie zapomnij o odpowiednich inwestycjach w rozwój technologii, które pozwoli ci pozostać zawsze o krok przed każdym potencjalnym oponentem. Podejmuj więc zdecydowane, sprawne, ale głęboko przemyślane decyzje, aby na żadnym etapie nie zaniedbać ważnych elementów rozwoju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.