Stronghold Kingdoms

Stronghold Kingdoms pochodzi ze znanej serii gier Stronghold. Tak jak tamte produkcje, gra przenosi nas do realiów średniowiecznej Europy. W celu rozpoczęcia rozgrywki niezbędna jest instalacja jej na komputerze. Ważnym celem gry jest troszczenie się o rozwój i najlepszą ochronę swoich wiosek przed najeźdźcami.

Buduj zamki i rozgrywaj bitwy z pozostałymi przeciwnikami. Wspólnie ze swoim wojskiem bronisz swoich terenów i ciągle zwiększasz strefę własnych wpływów…Dbaj o sprawy gospodarcze fortecy i swoich kolonii oraz twórz ogromną armię, która będzie ochraniać twoje włości. Nie możesz zapomnieć o dostarczaniu niezbędnych surowców dzięki którym twoja forteca będzie się poprawnie rozwijała. Wytwarzaj lub zdobywaj w walce różnego rodzaju surowce, narzędzia i pokarm, dzięki którym osiągniesz dominację nad innymi graczami.W grze Stronghold Kingdoms tworzysz bohatera, który zdobywa umiejętności podczas gry. I tak przemieniasz się typowego, nieznanego rolnika w pana, który cieszy się ogromną sławą i uznaniem. Jeśli pomyślność będzie ci sprzyjać, to wspólnie z własnym silnym wojskiem dostać posadę hrabiego a nawet silnego króla.
Gra w Stronghold Kingdoms prowadzona jest przy pomocy obszernego na 20 MB klienta, który gwarantuje nam łączność z serwerem gry, niewymagane jest posiadanie pełnej wersji gry.
Dzięki wbudowanemu do klienta gry, launcherowi zyskujemy możliwość błyskawicznego aktualizowania gry i śledzenia najnowszych informacji z życia gry oraz społeczności graczy Stronghold Kingdoms.

Nie zwlekaj więc ani minuty dłużej, gdyż każda sekunda poza grą oddala perspektywę osiągnięcia przez ciebie miana imperialnego władcy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.