Stronghold Kingdoms

Stronghold Kingdoms pochodzi ze znanej serii gier Stronghold. Tak jak tamte produkcje, gra przenosi nas do realiów średniowiecznej Europy. W celu rozpoczęcia rozgrywki niezbędna jest instalacja jej na komputerze. Ważnym celem gry jest troszczenie się o rozwój i najlepszą ochronę swoich wiosek przed najeźdźcami.

Buduj zamki i rozgrywaj bitwy z pozostałymi przeciwnikami. Wspólnie ze swoim wojskiem bronisz swoich terenów i ciągle zwiększasz strefę własnych wpływów…Dbaj o sprawy gospodarcze fortecy i swoich kolonii oraz twórz ogromną armię, która będzie ochraniać twoje włości. Nie możesz zapomnieć o dostarczaniu niezbędnych surowców dzięki którym twoja forteca będzie się poprawnie rozwijała. Wytwarzaj lub zdobywaj w walce różnego rodzaju surowce, narzędzia i pokarm, dzięki którym osiągniesz dominację nad innymi graczami.W grze Stronghold Kingdoms tworzysz bohatera, który zdobywa umiejętności podczas gry. I tak przemieniasz się typowego, nieznanego rolnika w pana, który cieszy się ogromną sławą i uznaniem. Jeśli pomyślność będzie ci sprzyjać, to wspólnie z własnym silnym wojskiem dostać posadę hrabiego a nawet silnego króla.
Gra w Stronghold Kingdoms prowadzona jest przy pomocy obszernego na 20 MB klienta, który gwarantuje nam łączność z serwerem gry, niewymagane jest posiadanie pełnej wersji gry.
Dzięki wbudowanemu do klienta gry, launcherowi zyskujemy możliwość błyskawicznego aktualizowania gry i śledzenia najnowszych informacji z życia gry oraz społeczności graczy Stronghold Kingdoms.

Nie zwlekaj więc ani minuty dłużej, gdyż każda sekunda poza grą oddala perspektywę osiągnięcia przez ciebie miana imperialnego władcy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.