TERRA MILITARIS

Terra Militaris

Czy chcesz, aby potężny bohater poprowadził twoje wojska do morderczej walki? Planujesz przeżyć niesamowitą, historyczną przygodę z rewolucyjną grą przeglądarkową?

Wszystko to doświadczysz za sprawą Terra Militaris i przeniesiesz się w czasy największego konfliktu w dziejach ludzkości! Na arenę walk wkroczą cztery potężne mocarstwa, która spierają się o wpływy i bogactwo. Twórcy oddali do naszej dyspozycji Rzym, Persję, Egipt i Chiny. Gra otwiera przed nami swoje podwoje całkowicie za darmo, a od jej rozpoczęcia dzieli nas wyłącznie bezproblemowa rejestracja.

Niezwłocznie po niej trafimy w rejon docelowych działań, gdzie naszym oczom ukarze się początkowo marnie zagospodarowana osada. Kierując się wskazaniami wysoce intuicyjnego samouczka, w niedługim czasie przekształcimy ją w prężnie działające . Naszym podstawowym dążeniem winno być wykreowanie węzła gospodarczego opartego na twardym fundamencie licznych zabudowań produkcyjnych i wydobywczych. Zależenie od tego, po stronie której z czterech nacji staniemy – zyskamy do własnej dyspozycji różne budynki jednostki bojowe.

Terra Militaris nie byłoby bez wątku militarnego, tylko profesjonalnie przygotowana armia zapewni nam suwerenność granic i pozwoli na poszerzenie własnych wpływów w regionie. Dzięki samouczkowi nie tylko zapoznamy się z interfejsem gry, ale także zyskamy szansę na możliwie najbardziej optymalne rozpoczęcie naszej przygody. Odpowiednio przemyślane działania, skoordynowane na wielu płaszczyznach przyniosą wymierne efekty, które uczynią nas niepodzielnie władającymi imperatorami na usługach jednej z monarchii.

Jako dowódców swoich wojsk mianujemy herosów i bohaterów znanych nam z lekcji historii i mitologii. Dzięki temu gra staje się wyjątkowo ciekawa i oryginalna spośród wszystkich dostępnych na ranku przeglądarkowych strategii czasu rzeczywistego. Warto także na pewnym etapie rozgrywki zaangażować się w życie jednego z sojuszy, gdzie zyskamy dla siebie bezcenne kontakty i pole dla wymiany doświadczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.