THE SETTLERS ONLINE

Settlers Online

Dla wielu graczy moment pojawienia się przesławnej serii Settlers w rewolucyjnym wydaniu przeglądarkowym stanie się niezapomniany. Właśnie od tej chwili mogą oni bez żadnych przeszkód, nieustannie prowadzić swoich osadników przez szereg emocjonujących zdarzeń i przygód.

Dzięki kreatywności studia BlueByte, które odpowiadając na zapotrzebowanie rynku gier dostosowało swój produkt do zmieniających się preferencji graczy, możemy przenieść się do wspaniałego, trójwymiarowego świata by zagrać w zdecydowanie najbardziej rozbudowaną pod kątem ekonomicznym grę przeglądarkową. Nie zwlekając więc ani chwili, przystąpmy do darmowej rejestracji po której naszym oczom zostanie zaprezentowany malowniczy świat gry, gdzie podejmiemy się kontroli nad początkowo marnie zagospodarowaną osadą.

Naszym pierwszym działaniom będzie przez długi czas asystował samouczek, dzięki któremu nie zgubimy się na drodze poznawania interfejsu gry i możliwości jej silnika. Ponadto samouczek wskaże nam najbardziej optymalną ścieżkę rozwoju, którą podążając dojdziemy na wyżyny potęgi. Nasze pierwsze działania powinny być nacechowane pragnieniem wykreowania podwalin gospodarki, która zapewni nam stały i płynny dostęp do surowców niezbędnych w pracy budowniczych, wynalazców i konstruktorów.

Kiedy uda nam się ukończyć wszystkie cele postawione przez samouczek, to bardzo płynnie zostaniemy przeniesieni do samodzielnej rozgrywki. Wartym uwagi jest fakt, iż cała gra opiera się na systemie punktów doświadczenia i pozyskiwanych przy ich pomocy poziomów. Właśnie awansowanie na kolejne poziomy, otwiera przed nami dostęp do coraz bardziej zaawansowanych konstrukcyjnie budynków i zezwala nam na rekrutację potężniejszych jednostek bojowych. Właśnie kolejnym, bardzo istotnym elementem rozgrywki jest aspekt militarny.

Musimy zabiegać o wyszkolenie możliwie najpotężniejszej armii, co wcale nie jest łatwe. Dla pozyskania różnego typu broni, musimy niejednokrotnie stworzyć wieloetapową ścieżkę produkcyjną, która rozpocznie się w kopalni, a skończy w warsztacie płatnerza. Za sprawą armii będziemy mogli poszerzyć granice naszego terytorium, co jest warunkiem koniecznym w celu umożliwienia sobie dalszej rozbudowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.