THE WEST

The West

Przenieś się na dziki zachód, zdobywaj bezcenne doświadczenie, które pozwoli ci doskonalić własne umiejętności i przetrwać w tej bezwzględnej rzeczywistości!

Zarabiaj amerykańskie dolary, podejmując się morderczych prac , wymagających zadań lub dokonując bezlitosnej grabieży pokonanych przeciwników. Rozpoczynając zupełnie za darmo rozgrywkę w The West zyskamy możliwość wcielenia się w skórę tubylczego Indianina lub bezwzględnie dążącego do bogactwa kowboja. Niezwłocznie po rejestracji zostaniemy przeniesieni do malowniczego świata gry, gdzie od razu kierowanie wskazówkami samouczka podejmiemy się pierwszych działań.

Samouczek zaznajomi nas ponadto z interfejsem gry oraz wskaże nam możliwe ścieżki rozwoju, byśmy osiągając 10 poziom mogli wybrać dla siebie odpowiednią profesję. Ponadto kreowanie własnego bohatera nie ogranicza się wyłącznie do decyzji odnośnie jego pochodzenia, ale także związane jest z jego wyglądem zewnętrznym. Kolejne misje i zadania czerpiemy dla siebie z miejskiej tawerny, która stoi dla nas otworem w każdej sytuacji. Pozyskiwane podczas prac bonusowe przedmioty wzbogacają nasz ekwipunek, modyfikując zdolności naszego bohatera.

Niejednokrotnie staniemy także przed koniecznością wystąpienia przeciwko innym poszukiwaczom przygód. Wtedy skorzystamy z własnego doświadczenia i posiadanego uposażenia, by heroicznie zwyciężyć każdy pojedynek. System walki został zaprojektowany w taki sposób, że mamy pełną kontrolę nad tym, jak prowadzona przez nas postać zachowa się w walce. Każda runda walki rozpoczyna się od wyboru taktyki i priorytetów, jakimi będzie kierowała się nasza postać.

Penetrując bezkresne stepy, warto poszukać dla siebie bezpiecznej przystani w formie osady miejskiej. Tam poznamy wiele osób, gotowych stanąć z nami ramię w ramię do walki w jednej sprawie. Ponadto będziemy zobowiązani do obrony własnych włości, budowy fortu i prowadzenia wielogodzinnych walk. Czy jesteś gotowy na to, aby powziąć na swoje ramiona odpowiedzialność za własny los i żyjących z tobą współbraci?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.