TRAVIAN

Travian

Poprzez ponadprzeciętne zaawansowanie cywilizacyjne i rewolucyjny rozwój techniczny Rzymianie stali się wybornymi mistrzami budownictwa, a ich wojska siały swoim zorganizowaniem i bojowym duchem postrach na europejskich polach walki.

Z drugiej strony pokojowo nastawieni Galowie, których potencjał obronny na krok nie ustępuje zdolnościom bojowym Rzymu, a i w sytuacji zagrożenia są gotowi mężnie stanąć do otwartej walki. Pomiędzy nimi zaś miłujący się w sztuce wojennej Germanie, barbarzyńskie plemię, które w okrutny i bezwzględny sposób sieje postrach pogardą dla śmierci wśród oddziałów przeciwnika. Wszystko to już teraz czeka na ciebie za sprawą Traviana, który otwiera przed nami swoje podwoje całkowicie za darmo.

Od rozpoczęcia rozgrywki dzieli nas wyłącznie bezproblemowa rejestracja, po której dokonamy świadomego wyboru nacji w strukturach której będziemy grali. Tak więc każdy gracz znajdzie dla siebie odpowiednie warunki rozgrywki, by czuć się spełnionym. Pod nasze rozkazy trafia marnie zagospodarowana , której bieżący potencjał już za sprawą kilku przemyślanych decyzji spożytkujemy dla sprawy dalszej rozwoju.

We wszystkim może wspierać nas wysoce intuicyjny samouczek, który od samego początku będzie zaznajamiał nas z opcjami interfejsu gry i wprowadzi nas w dalszą, samodzielną rozgrywkę. Zależnie od wybranej nacji, zyskamy dostęp do różnych jednostek bojowych i możliwości konstruowania budynków. Wszystko to ma ogromne znaczenie w rozgrywce, dlatego musimy nauczyć się wykorzystywać mocne strony naszego narodu, będąc jednocześnie świadomymi słabości potencjalnego przeciwnika.

Ważne jest to, abyśmy w niedługim czasie wykreowali oparty na twardym fundamencie budynków produkcyjnych węzeł gospodarczy, który zapewni naszym budowniczym i konstruktorom wszystkie niezbędne . Dzięki stabilizacji gospodarczej będziemy w stanie przeprowadzić szerokie inwestycje w sektorze militarnym, co pozwoli nam na zrekrutowanie profesjonalnej armii, niezbędnej dla utrzymania suwerenności naszych granic.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.