URBAN RIVALS

Urban Rivals

Odkryj, kolekcjonuj i rozwijaj ponad 400 kart, w rewolucyjnej grze Urban Rivals, która łączy w sobie najlepsze cechy gatunku RPG i akcji!

Rzuć wyzwanie graczom z całego świata, poświęć się morderczym treningom, by ulepszyć umiejętności swoich karcianych bohaterów! Urban Rivals to wspaniała gratka dla wszystkich miłośników kart kolekcjonerskich i najróżniejszych gier karcianych. Zupełnie za darmo przeniesiemy się do zaprojektowanego w przyjemnej grafice świata gry, gdzie spotka nas seria emocjonujących bitew i przygód.

Rozgrywkę rozpoczniemy od rejestracji, po której trafimy pod opiekę wysoce intuicyjnego samouczka. Za jego sprawą bardzo szybko zaznajomimy sięz możliwościami interfejsu gry i poznamy optymalną ścieżkę w rozwoju w dalszej, samodzielnej rozgrywce. Twórcy przygotowali dla nas trzy, mocno zróżnicowane i dobrze opracowane typy kart kolekcjonerskich, a są to: action, danger i cool. Zależnie od tego, jakimi kartami dysponujemy będzie mogli wykonywać określone ruchy i działania w samej rozgrywce.

Każdy nowy pojedynek rozpoczniemy z zestawem czterech kart, których potencjał musimy spożytkować jak najlepiej. Analogicznie, wraz z osiąganiem sukcesów w grze i pozyskiwaniem cennych punktów doświadczenia, stanie przed nami otworem dostęp do bardziej zaawansowanych kart. Możemy napotkać wiele unikalnych egzemplarzy, który potencjał bojowy pozwoli nam wyjść zwycięsko z każdego pojedynku.

Dzięki systemowi gry, opartemu na zasadach rozgrywki RPG posiadane przez nas będą zachowywały się jak bohaterowie, pozyskujący doświadczenie i doskonalący własne umiejętności. Dbając więc o ich optymalny rozwój, stworzymy swoistą, elitarną armię gotową do walki w każdych warunkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.