War Thunder

Wejdź w legendę wielkich pilotów, którzy emanowali się niezłomnością w walce we wszystkich bataliach II Wojny Światowej!
Wyłącznie od twojej decyzji zależy, która strona starcia będzie mogła cieszyć się twoją pomocą i zaoferować ci na rozpoczęcie kariery jedną z bogatego arsenału samolotów.
W grze będziemy wypracowywali bezcenne punkty doświadczenia, które dają możliwość wzrost technologiczny będącego w naszym posiadaniu przez nas samolotu lub zakup zupełnie nowej, skuteczniejszej maszyny.
Twoim celem będzie także rządzenie załogą, której poziom doświadczenia zależny jest jedynie od twojego powodzenia w rozgrywce i środków przeznaczonych na wszelkie programy rozwojowe.
Tylko od twojej decyzji zależy to czy usiądziesz w kokpicie zwinnego myśliwca, czy będziesz zobligowany poprowadzić wielkie bombowce – z celem niszczenia strategicznych lokacji na terytorium wroga.
War Thunder to gra, gdzie przede wszystkim musisz postawić na kooperację z dziesiątkami innych rozgrywającyh obecnych w bitwie. Ponadto twórcy gry ciągle aktualizują witrynę projektu, dostarczając odwiedzającym prawdziwych informacji historycznych, które dodają grze niesamowitego klimatu.

Nie odwlekaj czasu na zbędne zastanowienie, usiądź za kokpitem wybranej przez siebie maszyny i stawaj do walki mężnie o sukces w tej kampani!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.